0 555 751 45 45
ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ UZMANLARIMIZ KAMPANYALAR KARİYER FOTO GALERİ BİZE ULAŞIN
Yüz, Vücut ve Selülit Masajı

Yüz masajı, yüzdeki kasların yönlerini, sinir uçlarını, kan ve lenf dolaşımını, masaj hareketlerini bilerek, elleri iyi kullanma becerisine sahip kişiler tarafından yapılmalıdır.

Yüz Masajı
Yüz masajı; hücre yenilenmesini, dolaşımın hızlanmasını, kollajen ve elastin dokusunun güçlenmesini, cildin sıkılaşmasını ve yüz ovalinin ortaya çıkmasını sağlar. Yoğun nem depo edici özelliği ile cildin canlı, parlak diri bir görünüm kazanmasını sağlayan anti-aging yüz masajı; A- C – E vitamini, koenzim Q-10, Alfa Hidroksi Asit, Hyalüronik Asit, Lipozom, bakır, çinko, magnezyum, retinol içeren özel ampul, serum, krem ve yağlar kullanılarak yapılmaktadır. Anti – aging ürünler içindeki bakır, magnezyum ve çinko ciltte nem tutma, C vitamini bağ dokusunu sıkılaştırma, E vitamini serbest radikalleri yakalama ve cildin erken yaşlanmasını önleme, koenzim Q 10 anti- oksidan etki sağlama işlevlerini göstermektedir. Uygulanan özel masaj teknikleri ile cilde son derece sağlıklı ve diri bir görünüm sağlayan bu masaj aynı zamanda çok keyifli ve dinlendiricidir.

Vücut Masajı
Ağrıyan sırtlar, tutulan boyunlar, gerilen kaslar için herhalde masajdan daha güzel bir armağan olamaz. Masaj bir süreliğine bile olsa dış dünyanın tüm stres ve kargaşasından uzak fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir arınma, rahatlama molasıdır. Vücut masajı bu konuda uzman ve deneyimli kişiler tarafından; kişinin cilt yapısı göz önünde bulundurularak besleyici, nem depo edici, ödem sökücü, yağ yakımını hızlandırıcı özellikleri olan buğday, susam, biberiye, limon, portakal vb. yağlar kullanılarak yapılmaktadır. Uygulanan masaj süresi yaklaşık bir saattir. Rahatlatıcı teknikler uygulanarak yapılan masaj sadece tedavi amaçlı değil; aynı zamanda kasların gevşemesi, zihinsel ve ruhsal bakımdan dinlenme, stresten arınma ve keyif amaçlı uygulanmaktadır. Daha önce böylesine etkili bir uygulamayı tecrübe etmediyseniz, sizi belki de hayatınızın vazgeçilmezleri arasına katacağınız bir keyif ile tanışmaya davet ediyoruz.

Selülit Masajı
Selülit; yağ hücreleri arasında dolaşımın bozulması sonucunda hücrelerde sertleşme meydana gelmesi ve deri ile yağ dokusu arasında fibrotik bantlar, çekintilerin oluşmasından doğan bir dolaşım bozukluğudur. Bu yağ tabakası kilo kaybetmede ve sporda en az değişiklik olan tabakadır. Bu yüzden rejim ve spor selülit gidermede tek başına etkinlik sağlamaz.Selülit bakımları, doğru cihazlarla ve doğru masajlar ile  yönetilmesi gereken bir süreçtir. Ortalama 6-12 hafta süre içerisinde selülit bakımlarında mutluluk verici sonuçlar elde edebiliriz. Selülit bakımları sonrası portakal kabuğu görüntüsünde düzelme selülit evrenizde azalma ve toparlanma görmeniz mümkündür.